Načo čumieť do steny, keď môžeš byť v Paríži alebo na Novom Zélande? Spoteee, to je riešenie pre ľudí, ktorých nudí behanie na bežeckých pásoch.

Ako to funguje? Jednoducho. Najprv potrebuješ mať pred bežeckým pásom umiestnenú obyčajnú telku s uhlopriečkou 100+ cm. Pripojíš na ňu naše mini PC o rozmeroch 10×10 cm. Zapneš ho diaľkových ovládačom. Vyberieš trasu. A môžeš utekať.

Ako zlepšiť návštevnosť posilovne?

Na výber máš z viac ako 200 destinácií z celého sveta v celkovej dĺžke viac ako 24 hodín. Vyberáš si pri tom z mestských alebo outdoorových trás, chodenia alebo behania. Je to len na tebe.

Podľa toho, akú rýchlosť máš nastavenú na páse, video sa ti zrýchľuje alebo spomaľuje. Takže to naozaj vyzerá, akoby si behal. Ľudia nám po použití Spoteee hlásia lepší zážitok z behania a na páse vydržia dlhšie. Navyše sa do posilovne radi vrátia aj nabudúce. Veď precestovať celú zem, to nie je len tak 🙂

Čo je moja úloha?

Do Spoteee som prišiel s tým, že budem riešiť komplexný marketing pre dva produkty – Spoteee VideoRun a Spoteee VideoRehab. Prvý je určený pre fitness centrá. A druhý pre domovy dôchodcov.

Vieš aký je to pocit, písať o sebe článok na blog? Ja už áno 🙂

Po takmer dvoch mesiacoch konštatujem, že si prácu užívam 🙂 S chalanmi v tíme sme si sadli. Robiť môžem kedykoľvek z kancelárie v centre Brna alebo z domu. A učím sa veľa nových vecí.

S Honzom, Michalom a Dávidom stále vymýšľame nové nápady, takže to iba pri Spoteee nezostane. Už teraz pripravujeme na leto chladivú pecku a vyvíjame tiež ďalší produkt. Sleduj nás na dostupných kanáloch a drž palce, nech nám to vyjde 🙂

Výsledky mojej práce môžeš vidieť tu:
Facebook
Instagram
Blog